Podłoga w kuchni

Chciałabym odmienić podłogę w kuchni (niestety nie zerwałam starych płytek podłogowych i teraz żałuje) Mam już zamontowane nowe meble kuchenne i podłoga mnie razi jaki nic.
Chcę na ten niewielki fragment położyć blachę ryflowaną. Jak myślicie będzie to pasować? widziałam coraz częściej w mieszkaniach takie rozwiązanie (schody, podłoga, ściany).
Dodatkowo zastanawiam się nad położeniem takiej blachy w ciągu kuchennym czyli między blatem a meblami. Aczkolwiek do tej pory miała być fototapeta (cytryny w kostkach lodu) Co sądzicie o tym pomyśle?
joedardillon , 28.6.2013 (11:41) dodaj do ulubionych
Aby odpowiedzieć na pytanie, musisz zalogować się. Nie masz konta? Załóż konto
Design / Wzornictwo - pytaniaZnajdziesz u nas 804 porad dotyczących Design / Wzornictwo.
 • 7ODP.

  Kuchnia pomoc w kolorze scian

  question

  Witam mam w kuchni meble w kolorze wenge sciany beż , podloga braz , rolety braz i beż kuchnia jest w ksztalcie duze L prosze o porade kolorystyki myslimy nad dwoma kolorami w kuchni. I...

  naataliaa, 27.3.2017 (14:16)
 • 5ODP.

  Waniliowo-czerwone meble kuchenne a pozostała kolorystyka

  question

  Witam. Mam niedużą kuchnię w kształcie litery "L". Na dłuższym boku 5,5 m znajduje się ciąg kuchenny. W krótszej części "elki" po środku jest północne okno oraz stół,...

  Mikas88, 9.10.2016 (02:43)
 • 8ODP.

  Łazienka w stylu "marynistycznym"? Tak czy nie?

  Co mylicie o łazienkach w stylu marynistycznym? Zastanawiam się nad urządzeniem własnej, a że mój mąż uprawia żeglarstwo to przekonuje mnie do takiego rozwiązania:...

  justysia, 2.3.2015 (10:54)
 • 4ODP.

  kuchnia

  Prosze powiedzieć co najlepiej sprawdza się w kuchni na ścianie miedzy szafkami,co najlepiej wyczyscic z brudu,co jest najbardziej praktyczne?

  iguana3, 9.4.2014 (11:16)
 • 5ODP.

  Podłoga do salonu

  Jaki waszym zdaniem gatunek najlepiej pasuje do salonu? Tj. jaki wytrzyma dużą eksploatację i jaki będzie się ładnie prezentował w jasnym i przestronnym pomieszczeniu? Poproszę o porady.

  klimest, 8.3.2014 (18:29)
zobacz wszystkie (804)
Poleć znajomym