Nowoczesne obrusy

Kochani, czy widział ktoś nowoczesne obrusy? Białe albo w neonowych kolorach. Wszędzie gdzie nie zajrzę są same typowe haftowane lub koronkowe. A mi zależy na czymś bardzo prostym i nowoczesnym, Widział ktoś gdzieś takie ubrusy?
dabi , 14.3.2012 (14:08) dodaj do ulubionych
Aby odpowiedzieć na pytanie, musisz zalogować się. Nie masz konta? Załóż konto
Pasujące do poradyPosiadasz sklep online? zobacz ofertę
 • Zestaw 4 ciężarków obrusowych

  Zestaw 4 ciężarków...

  122,00 PLN

odpowiedzi (3) Przydatność 100% Ostatnio odpowiedzieli:
 • 1
  PKT

  Proponuje sprawdzic w internetowym sklepie arte ego. Moze nie sa to neonowe kolory,ale zupelnie inne niz hafotwane,klasyczne. Tak samo prosze sprawdzic strone decobazaar. Kolorowe i bardzo pomysłowe rzeczy.

  alina-garstka , 14.3.2012 (15:01)
 • 0
  PKT

  Większość obrusów jest nudna. Niestety się zgodzę. Ja ostatnio zaczęłam zastępować obrusy zwykłymi chustami. Tyle że muszą byc naprawdę spore :) Chyba że mniejszy stół :) Chusty mają o wiele ciekawsze wzory i czasem ładne marszczenia bądź frędzle. Można ładnie je pofalować i pobawić się ich ułożeniem. Można tak też spróbować z firankami. Przecież innowacyjne pomysły mogą nagle stać się hitem mody :) I przyjmą się na dobre.

  demonika , 14.3.2012 (23:01)
 • 0
  PKT

  Nowoczesne obrusy napewno różnią się od ich klasycznych, białych odpowiedników. Są one często nie regularnych kształtów, z wzorami ale nie zawsze. Odmienność od starszych obrusów przejawia się także w ich kolorystyce. Są one kolorowe jednolicie, a nawet występują różne kolory na jednym obrusie. Takie różne typy kolorowych obrusów bardzo często łączy się na jednym stole tworząc pewnego rodzaju ekspozycje.

  ProjectWork , 9.5.2013 (09:29)
Design / Wzornictwo - pytaniaZnajdziesz u nas 738 porad dotyczących Design / Wzornictwo.
 • 7ODP.

  Czy nowoczesne wnętrza to ściany białe i betonowe?

  Czy nowoczesne wnętrza zawsze powinny mieć białe ściany albo z betonu? Zaczynam mieć mętlik i w sumie z tego tak wynika, że co każdy kolejny projekt pojawi się gdzieś w sieci widzę białe lub...

  opium, 30.8.2011 (18:53)
zobacz wszystkie (738)
Poleć znajomym