beton dekoracyjny, tynk betonowy, beton architektoniczny - czy to to samo ?

Wydaje mi się, że styl industrialny i rustykalny łączy wiele. Uwydatnienie krokwi, jest dobrze widziane w obu aranżacjach. O ile w stylu rustykalny występuje więcej dekoracji to w industrialnym jest surowość cegieł i betonu. Z pewnością wykorzystanie betonu dekoracyjnego będzie dobrym pomysłem na dekoracje ścian. Czytałem o jego zaletach na blogu http://betonnadom.pl/zanim-kupisz/faq/beton-dekoracyjny-sa-wlasciwosci-zalety-zastosowania . I tu pojawia się problem. Wiele firm używa określeń beton dekoracyjny, tynk betonowy, beton architektoniczny jako synonimy. Czy oby na pewno ?
Juras , 13.12.2016 (17:14) dodaj do ulubionych
Aby odpowiedzieć na pytanie, musisz zalogować się. Nie masz konta? Załóż konto
Design / Wzornictwo - pytaniaZnajdziesz u nas 758 porad dotyczących Design / Wzornictwo.
 • 1ODP.

  Jak wykonać szablon dekoracyjny???

  Na ścianach w pokoju chciałabym namalować jakieś motywy dekoracyjne. Jak wykonać takie szablony lub gdzie ewentualnie mogłabym kupić gotowe ?

  zbikusia, 22.7.2013 (17:52)
 • 0ODP.

  Jak zrobić tynk dekoracyjny?

  Będziemy niebawem kończyć remont domu. Zostało się Nam jeszcze tylko zrobienie tynków( chcemy aby były one dekoracyjne ). Jak zrobić tynk dekoracyjny trawertyn ?

  agencik, 19.6.2013 (15:36)
 • 1ODP.

  Dekoracyjny regał na płyty CD ?

  Nasze płyty CD obecnie są poukładane na zwykłym prostym regale , jak taki regał można by przerobić na bardziej dekoracyjny ?

  marcia_e, 27.5.2013 (23:49)
zobacz wszystkie (758)
Poleć znajomym