dodaj pytanie+

DWUFUNKCYJNA muszla ustępowa?

Słyszałem, że istnieje muszla ustępowa tzw. DWUFUNKCYJNA. I własnie nie wiem o co chodziło dokładnie. Czy o to, że łączyła dwie funkcje? Czyli funkcję ubikacji i bidetu? Prosiłbym o naprostowanie mojej myśli i czy takie cos w ogóle istnieje? Bo mogę się mylić.
leeseck , 16.5.2012 (10:00) dodaj do ulubionych
Aby odpowiedzieć na pytanie, musisz zalogować się. Nie masz konta? Załóż konto
odpowiedzi (3) Przydatność 100% Ostatnio odpowiedzieli:
 • 0
  PKT

  Tak, istnieją takie urządzenia. Jest to połączenie miski ustępowej i bidetu. Nawet wczoraj widziałam takie coś, ale wygląda dosyć kosmicznie i niezbyt pięknie. Słyszałam też o czymś takim jak deska sedesowa z funkcją bidetu (chyba się nazywa Bio Bidet).

  Iga Szeliga, 17.5.2012 (06:49)
 • 0
  PKT

  W jednym z hoteli w Warszawie widziałam takie urządzenie nawet z pilotem.Dla mnie jednak za bardzo skomplikowane w obsłudze.I cena kosmiczna ale skoro jesteś zdecydowany na taki wydatek i kilkugodzinną rozkminkę nad instrukcją obsługi to jest to do kupienia i jest to własnie Bio bidet.

  ikaria, 19.5.2012 (21:46)
 • 0
  PKT

  mysle ze warto zajrzec na te strony przed zakupem : http://biobidet.pl/pytania.html http://sklep.biobidet.pl/ http://www.levada.pl/index.php/manufacturer/biobidet

  marta1906buziaczek-pl, 20.5.2012 (15:17)
Fachowcy - pytaniaZnajdziesz u nas 2116 porad dotyczących Fachowcy.
 • 0ODP.

  Jaki układ wnętrza mają domy w stylu amerykańskim?

  Czy jest to podział: dół – przestrzeń wspólna, góra – sypialnie? Czy jednak jest inaczej? Czy to zależy od regionu Ameryki?

  kasiula23, 2 dni temu (23:36)
 • 0ODP.

  Jak zrobić schody zabiegowe?

  Jaką szerokość powinny mieć stopnie od wewnętrznej strony, żeby było wygodnie? Ile powinno być stopni o mniejszej szerokości? Czy takie schody mają mieć inną wysokość stopnia niż schody ze...

  woman, 2 dni temu (22:28)
 • 1ODP.

  Jakie są ceny za szklenie okien?

  Muszę wymienić rozbitą szybę w moim oknie, ale cena, którą podał mi szklarz wydaje mi się wysoka. Czy znajdę gdzieś przykładowy cennik takich usług? To się liczy od powierzchni szklenia czy od czego?

  magy, 2 dni temu (22:16)
 • 1ODP.

  Z czego wykonać obudowę grzejnika?

  Widziałam na zdjęciach w sieci fajne obudowy grzejnika, ale bez opisów z czego zostały zrobione. Jaki materiał będzie najlepszy? Izolacyjny czy przewodzący ciepło?

  wiktoriaaaa, 2 dni temu (17:25)
 • 1ODP.

  Jak układać płytki metro?

  Czy można je układać bez fugi? A czy można po skosie? Czy przykleja się je na kleju do płytek?

  haussine, 3 dni temu (21:33)
zobacz wszystkie (2116)
Poleć znajomym