Jak i z czego dobrze zrobić garderobę ?

Mamy pokoj przeznaczony na garderobę. Pytamy się gdzie tylko mozemy o rady dotyczące wyposazenia garderoby w zakresie systemów czyli rodzaje półek, przegród. Na co zwrócić uwagę? Podkreślam, że nie ma być to szafa typu komandor ale zwykły pokój, z drzwiami wejściowymi identycznymi jak reszta drzwi do pokoi. proszę o kilka wskazówek, z góry dziękuję.
szum , 18.11.2011 (19:56) dodaj do ulubionych
Aby odpowiedzieć na pytanie, musisz zalogować się. Nie masz konta? Załóż konto
odpowiedzi (2) Przydatność 20% Ostatnio odpowiedzieli:
 • -3
  PKT

  Zanim przejdzie się do projektu lub wyboru materiału na wyposażenie garderoby proszę powiedzieć czy pomieszczenie, w którym ma się znaleźć garderoba jest doświetlone naturalnym światłem (okno) czy sztucznym (lampy)?
  Ponieważ rozmieszczenie oświetlenia na etapie projektowania powinno być w pierwszej kolejności uzgodnione (rodzaje źródeł światła, włączniki, etc.).

  Kornijenko Design , 21.11.2011 (11:31)
 • -3
  PKT

  właściwie to wszystko jest do zrobienia w tej garderobie. Nie ma okna, jest to typowe pomieszczenie na garderobę lub schowek. Na razie jest zawieszona żarówka po środku tego pomieszczenia, włącznik jest na zewnatrz przy wejściu do garderoby. Oświetlenie, to fakt, też trzeba dopasować do tego co ma być w garderobie. Garderoba ma 2,5 m na 5 m więc jest dość spora jak na garderobę, przypomina wagon, więc raczej coś po bokach by sie przydało zrobić, ale z czego i jaki system wybrać?

  szum , 21.11.2011 (14:32)
Garderoba - pytaniaZnajdziesz u nas 230 porad dotyczących Garderoba. zobacz wszystkie (230)
Poleć znajomym