Jak udekorować altanę i taras?

Jak udekorować altanę i taras na przyjęcie w stylu starożytnej Grecji? Jakiego płótna użyć do komponowania wystroju? Białego czy szarego?
hacker0016 , 6.8.2012 (12:38) dodaj do ulubionych
Aby odpowiedzieć na pytanie, musisz zalogować się. Nie masz konta? Załóż konto
odpowiedzi (1) Przydatność 25% Ostatnio odpowiedzieli:
 • -2
  PKT

  Co do wyboru koloru płótna zarówno biel jak i szarość (najlepiej jasna) będą jak najbardziej pasowały. Skup się na detalach, bo diabeł tkwi w szczegółach ;) Zwłaszcza, kiedy urządzamy wnetrze lub zewnętrze w określonej stylistyce. Myśląc o stylistyce greckiej, postaraj się aby jak najwięcej znalazło się barw białych oraz niebieskich. Ma być świeżo, szklanki do wody mogą być w odcieniu błekitu, a do wina, np. kryształowe z czystego przezroczystego szkła- one nadadzą elegancji i delikatności. Podstawki lub serwety mogą być również w kolorach niebieskich. Możesz nawet pokusić się o prowokujące detale w postaci np. miniaturek kolumn - dobrze w kolorach jasnych/bezowych, które spełniałyby rolę świeczników. Dobrą wizytówką, pięknie ustrojonego stołu są również kwiaty. Także i o nich nie zapomnij. Dobrze aby były delikatne w kolorach jasnego różu lub po prostu bieli. Albo pójdźmy w inną stronę. Postawmy w małych mini wazach greckich zielone, świeże zioła. :)
  Krzesła również możesz udekorować. pokryć je tym samym płótnem co stół. Zamówić pokrowce na nie lub zwykłe poduszki do siedzenia.

  Kornijenko Design , 3.10.2012 (10:02)
Style i trendy - pytaniaZnajdziesz u nas 2759 porad dotyczących Style i trendy.
 • 4ODP.

  Jak łączyć style wnętrz - salon i taras?

  Na nasz taras wychodzi się z salonu przez duże rozsuwane i przeszklone drzwi. Salon urządzony jest w nowoczesnym stylu. Czy taras powinien być w tym samym stylu? Jakie są zasady łączenia stylów w...

  annam, 25.3.2013 (11:56)
zobacz wszystkie (2759)
Poleć znajomym