dodaj pytanie+

Styl góralski + nowoczesny?

Czy jest możliwość aby wykonać kuchnię w stylu góralskim a jednocześnie z elementami nowoczesnymi, np. z podwieszanym sufitem z halogenami i innymi sprawami. Czy coś takiego jest możliwe w realizacji, czy nowoczesność nie będzie się gryzła z góralskim stylem? hm, a może ktoś znajdzie jakieś realizacje w takim pomieszanym stylu?
kinia3163 , 16.3.2012 (11:40) dodaj do ulubionych
Aby odpowiedzieć na pytanie, musisz zalogować się. Nie masz konta? Załóż konto
odpowiedzi (3) Przydatność 100% Ostatnio odpowiedzieli:
 • 0
  PKT

  Bardzo ciekawa koncepcja:) Myślę, że nie ma rzeczy niemożliwych i spokojnie możesz połączyć nowoczesność ze stylem góralskim. A na pewno chętnie pomoże Ci w tym architekt, dla którego będzie to nie lada wyzwanie. Styl góralski dobrze wygląda z surowymi materiałami np. kamieniem na ścianie

  dodatkowo możesz pobawić się w dodatki..na rynku znajdziesz wiele drobiazgów inspirowanych góralszczyzną lub ogólnie folklorem

  Typowy folklor może być ciekawym sposobem aranżacji i dać Ci wiele radości podczas urządzania, a jeszcze więcej później- podczas przebywania w takim wnętrzu:

  Zawsze można postawić na mniej nowoczesności i delikatnie uciec w góralski klimat


  Powodzenia!

  damon, 17.3.2012 (16:19)
 • 0
  PKT

  We wszystkich kombinacjach można coś wymyślić, żeby połączyć i żeby pasowało. Jeśli zrobi się to umiejętnie to będzie genialny efekt. Nowoczesne meble kuchenne, do tego góralskie krzesła. Talerze i miski również będą dobre. Na ścianach mogą być w obecnej chwili bardzo nowoczesne kafelki naścienne do salonu jak i do kuchni. Drewniane elementy lamp będą bardzo ciekawym akcentem.


  demonika, 18.3.2012 (02:10)
 • 0
  PKT

  Bardzo inspirujący wątek. W pierwszej chwili zupełnie mi to nie zagrało, ale zdjęcia potwierdzają słowa, które tu padły: nie ma rzeczy niemożliwych :)

  mtmakalu, 18.3.2012 (21:56)
Style i trendy - pytaniaZnajdziesz u nas 2113 porad dotyczących Style i trendy.
 • 2ODP.

  Do jakich wnętrz dodatki z historią?

  Czy pasują tylko do wnętrz klasycznych? Czy jeden stary mebel doda uroku nowoczesnemu wnętrzu? Kiedy połączenie różnych epok będzie atrakcyjne?

  renata, 9.11.2012 (17:59)
 • 2ODP.

  Jak połączyć nowoczesnosny styl z antykami?

  Mam kilka pięknych i dobrze zachowanych mebli po dziadkach, wartych już niezłą sumkę. Chciałbym je jakoś ustawić w nowourządzanym domu, ale jednocześnie chciałbym również żeby pomieszczenia...

  roman102, 10.2.2012 (13:15)
 • 2ODP.

  Jak prawidłowo mieszać style?

  Mam pytanie, czy prawidłowe jest łączenie wystrojów, np. klasycznego z nowoczesnym? Na logikę wydaje mi się, że nie, jednak widziałam u znajomego całkiem ciekawe (myślę, że udane wizualnie)...

  werona, 30.4.2011 (14:57)
 • 1ODP.

  Czym charakteryzuje się styl hipstera we wnętrzach?

  Do tej pory styl hipstera kojarzył mi się wyłącznie z modą. Ostatnio jednak słyszałam, że wszedł też do wnętrz. Jakie elementy są dla niego charakterystyczne?

  plastelinka, wczoraj o 07:21
 • 1ODP.

  Czy styl eklektyczny zawsze unika ozdób?

  Eklektyzm kojarzy mi się z prostotą formy. Czy zawsze tak jest? Czy przedmioty w tym stylu mogą być rzeźbione?

  dindi, 3 dni temu (23:32)
zobacz wszystkie (2113)
Poleć znajomym