Styl góralski + nowoczesny?

Czy jest możliwość aby wykonać kuchnię w stylu góralskim a jednocześnie z elementami nowoczesnymi, np. z podwieszanym sufitem z halogenami i innymi sprawami. Czy coś takiego jest możliwe w realizacji, czy nowoczesność nie będzie się gryzła z góralskim stylem? hm, a może ktoś znajdzie jakieś realizacje w takim pomieszanym stylu?
kinia3163 , 16.3.2012 (11:40) dodaj do ulubionych
Aby odpowiedzieć na pytanie, musisz zalogować się. Nie masz konta? Załóż konto
odpowiedzi (3) Przydatność 100% Ostatnio odpowiedzieli:
 • 0
  PKT

  Bardzo ciekawa koncepcja:) Myślę, że nie ma rzeczy niemożliwych i spokojnie możesz połączyć nowoczesność ze stylem góralskim. A na pewno chętnie pomoże Ci w tym architekt, dla którego będzie to nie lada wyzwanie. Styl góralski dobrze wygląda z surowymi materiałami np. kamieniem na ścianie

  dodatkowo możesz pobawić się w dodatki..na rynku znajdziesz wiele drobiazgów inspirowanych góralszczyzną lub ogólnie folklorem

  Typowy folklor może być ciekawym sposobem aranżacji i dać Ci wiele radości podczas urządzania, a jeszcze więcej później- podczas przebywania w takim wnętrzu:

  Zawsze można postawić na mniej nowoczesności i delikatnie uciec w góralski klimat


  Powodzenia!

  damon , 17.3.2012 (16:19)
 • 0
  PKT

  We wszystkich kombinacjach można coś wymyślić, żeby połączyć i żeby pasowało. Jeśli zrobi się to umiejętnie to będzie genialny efekt. Nowoczesne meble kuchenne, do tego góralskie krzesła. Talerze i miski również będą dobre. Na ścianach mogą być w obecnej chwili bardzo nowoczesne kafelki naścienne do salonu jak i do kuchni. Drewniane elementy lamp będą bardzo ciekawym akcentem.


  demonika , 18.3.2012 (02:10)
 • 0
  PKT

  Bardzo inspirujący wątek. W pierwszej chwili zupełnie mi to nie zagrało, ale zdjęcia potwierdzają słowa, które tu padły: nie ma rzeczy niemożliwych :)

  mtmakalu , 18.3.2012 (21:56)
Style i trendy - pytaniaZnajdziesz u nas 2759 porad dotyczących Style i trendy. zobacz wszystkie (2759)
Poleć znajomym