Aranżacja wnętrza w garażu.

Mam pytanie dotyczące projektu wnętrza w garażu. Jest to stary garaż, ma na szczęści okno, niewielkie, panoramiczne. Jest bardzo stare, więc obowiązkowo do wymiany. Garaż jest przybudówką domu. Jest to odnowiony dom, ale sama bryła pochodzi z lat 60'. Wybudowaliśmy drugi garaż, z drugiej strony domu, a ten stary chciałbym przeznaczyć na zagospodarowanie go pod pokój gier, relaksu, a dokładnie na moją gitarę elektryczną. Jak się do tego zabrać? Garaż powinien być jeszcze ocieplony - to przede mną.
Pozdrowienia
poznaniak , 22.6.2011 (10:50) dodaj do ulubionych
Aby odpowiedzieć na pytanie, musisz zalogować się. Nie masz konta? Załóż konto
odpowiedzi (1) Przydatność 0% Ostatnio odpowiedzieli:
 • -2
  PKT

  Z zewnątrz garaż powinien być wykończony tak aby pasował do całego domu. Wnętrze najlepiej urządzić po swojemu według swoich gustów i upodobań. Jeżeli pomieszczenie ma służyć jako sala prób na pewno dobrze by było je wyciszyć. Na rynku są dostępne specjalne okładziny na ściany, które wyciszają. Można je dostać w sklepach muzycznych lub zamówić przez internet. Na pewno przyda się w takim miejscu coś do siedzenia - jakaś kanapa czy fotele oraz przestrzeń w której znajdzie się gitara i wzmacniacz. Warto zwrócić uwagę aby aranżować przestrzeń z umiarem, postarać się jej nie zagracić. Im więcej rzeczy umieścisz w garażu tym pogorszy się akustyka wnętrza.

  Iga Szeliga, 9.1.2013 (17:54)
Wyposażenie / Dekoracje - pytaniaZnajdziesz u nas 8985 porad dotyczących Wyposażenie / Dekoracje.
 • 4ODP.

  Co lepsze – garaż w domu czy osobny?

  Prowadzimy na ten temat dyskusje z mężem i cały czas nie możemy znaleźć odpowiedzi. Jak jest u Was? Dlaczego tak wybraliście?

  mala_fisza, 23.6.2014 (17:23)
 • 3ODP.

  Jakie meble garażowe polecacie?

  Czy macie u siebie jakieś specjalne systemy przechowywania przeznaczone do garażu? Czy po prostu stare szafki z demobilu? A może w ogóle nie macie mebli w garażu?

  szum_1, 12.5.2014 (22:10)
 • 1ODP.

  Gdzie można obejrzeć ciekawe metamorfozy wnętrz?

  Lubię oglądać zmiany przed i po remoncie. Gdzie znajdę dużą ilość takich zdjęć? Czy warto szukać na stronach firm zajmujących się Home stagingiem?

  fka_, 1.4.2014 (12:45)
 • 3ODP.

  Jak stworzyć ciepłe wnętrza?

  Bardzo chciałabym, żeby w moim domu były wyłącznie ciepłe wnętrza. Jak to zrobić? Czy tylko kolorem? Czy może też dodatkami? Jakimi?

  venua, 25.3.2014 (18:38)
 • 4ODP.

  Od czego zacząć urządzanie wnętrz?

  Właśnie kupiliśmy nowe mieszkanie i nie bardzo wiem od czego zacząć urządzanie wnętrz. Czy wybrać styl i meble, a potem dopasować kolory? Czy może najpierw pomalować, a potem dopasować resztę?

  annsar, 25.3.2014 (16:13)
zobacz wszystkie (8985)
Poleć znajomym