Słomianka we wnętrzu?

Znalazłam na strychu starą słomiankę w całkiem dobrym stanie. Szukam pomysłu na ciekawą dekorację ścienną ze słomianki, której nie chcę wyrzucać. Jak przyozdobić ścianę słomianką, by efekt końcowy przestał przypominać czasy siermiężnego PRL-u, epoki bezguścia i urządzania mieszkań w sposób „od przypadku do przypadku”?
sonka16 , 30.3.2012 (08:50) dodaj do ulubionych
Aby odpowiedzieć na pytanie, musisz zalogować się. Nie masz konta? Załóż konto
odpowiedzi (1) Przydatność 100% Ostatnio odpowiedzieli:
 • 0
  PKT

  Jak dla mnie słomianka wcale nie przypomina PRL-u :-) Często ją spotykam w pokojach moich znajomych. Słomiankę można różnie wieszać, można poziomo albo troszkę na skos - wygląda wtedy tak przekornie, ale daje fajny efekt. Moja koleżanka miała taką słomiankę ozdobioną kolorowymi piórkami, które kupiła w jakiejś kwiaciarni, wszystko było przeciągnięte na cieniutkiej żyłce i poprowadzone aż do okna, także dawało super efekt. Jeśli chodzi o przypinanie rzeczy do słomianki, to myślę, że panuje tu dowolność. Ona miała akurat przyczepione jakieś zdjęcia, pocztówki, chyba też jakiś plakat i na pewno wykorzystane bilety z jakichś koncertów i chyba były obrazki namalowane przez jej chrześniaka (z dedykacją). Słomianka wisiała nad łóżkiem. To fajne jej ozdobienie sprawiło, że pokój naprawdę zrobił się bardziej przytulny. Myślę, że na takiej słomiance mogą też się sprawdzić suszone kwiatki, takie małe bukieciki czy plakaty albo przypinane motylki. Wszystko już zależy od Pani, na pewno znajdzie Pani fajną dekorację :-) Ja jestem na tak.

  damon, 3.4.2012 (08:43)
Wyposażenie / Dekoracje - pytaniaZnajdziesz u nas 8821 porad dotyczących Wyposażenie / Dekoracje.
 • 4ODP.

  Jak zrobić dekoracje ścienne ?

  Jakie znacie techniki wykonywania dekoracji ściennych? Zależy mi na samodzielnym wykonaniu. Chciałabym żeby było to coś oryginalnego :) Macie jakiś pomysł ?

  annanaw, 1.3.2014 (13:15)
 • 2ODP.

  Gdzie kupię uniwersalne dekoracje ścienne?

  Do wnętrza swojego domu chciałabym kupić jakieś dekoracje na ścianę. Gdzie mogłabym kupić bardziej uniwersalne dekoracje ścienne ?

  sophie, 15.7.2013 (10:55)
 • 3ODP.

  Efekt dekoracyjny na ścianie

  question

  Słuchajcie jak uzyskać taki efekt na ścianie? W jakich pomieszczeniach będzie najbardziej pasował? Czy stosować go na wszystkich ścianach pomieszczenia czy tylko w konkretnych miejscach?

  tiniak, 12.4.2013 (10:04)
 • 1ODP.

  Jak samodzielnie zrobić oryginalną dekorację ścian?

  Co może być dekoracją na ścianie? Jakich materiałów warto użyć?

  robsona, 7.3.2013 (22:02)
 • 2ODP.

  Oryginalne dekoracje ścienne

  Czy ktoś kiedyś stosował jakieś nietypowe dekoracje na ścianach pokoi? Oczywiście fototapety, różne wzorki i tym podobne to raczej oczywiste sprawy, chodzi mi o coś naprawdę niezwykłego,...

  Kama, 28.11.2012 (13:28)
zobacz wszystkie (8821)
Poleć znajomym