Słomianka we wnętrzu?

Znalazłam na strychu starą słomiankę w całkiem dobrym stanie. Szukam pomysłu na ciekawą dekorację ścienną ze słomianki, której nie chcę wyrzucać. Jak przyozdobić ścianę słomianką, by efekt końcowy przestał przypominać czasy siermiężnego PRL-u, epoki bezguścia i urządzania mieszkań w sposób „od przypadku do przypadku”?
sonka16 , 30.3.2012 (08:50) dodaj do ulubionych
Aby odpowiedzieć na pytanie, musisz zalogować się. Nie masz konta? Załóż konto
Pasujące do poradyPosiadasz sklep online? zobacz ofertę
 • Axer Twister Magnetyczny z Linkami A2589

  Axer Twister...

  34,00 PLN

 • Sosnowa szafa Charlotte II 492

  Sosnowa szafa...

  4 400,00 PLN

 • Deska do krojenia Silit

  Deska do krojenia Silit

  89,00 PLN

 • Szafka lustrzana 3 drzwiowa Antado Anta AN-090

  Szafka lustrzana 3...

  442,00 PLN

 • ŚWIECZNIKI RZEŹBIONE KOMPLET

  ŚWIECZNIKI RZEŹBIONE...

  175,00 PLN

 • Luksusowy zestaw do wina "San Gimignano"

  Luksusowy zestaw do...

  54,30 PLN

 • Bredemeijer Lotus podgrzewacz L007Z

  Bredemeijer Lotus...

  129,00 PLN

 • Wazon okazały na kwiaty 29 cm - 3805 -

  Wazon okazały na...

  203,63 PLN

odpowiedzi (1) Przydatność 100% Ostatnio odpowiedzieli:
 • 0
  PKT

  Jak dla mnie słomianka wcale nie przypomina PRL-u :-) Często ją spotykam w pokojach moich znajomych. Słomiankę można różnie wieszać, można poziomo albo troszkę na skos - wygląda wtedy tak przekornie, ale daje fajny efekt. Moja koleżanka miała taką słomiankę ozdobioną kolorowymi piórkami, które kupiła w jakiejś kwiaciarni, wszystko było przeciągnięte na cieniutkiej żyłce i poprowadzone aż do okna, także dawało super efekt. Jeśli chodzi o przypinanie rzeczy do słomianki, to myślę, że panuje tu dowolność. Ona miała akurat przyczepione jakieś zdjęcia, pocztówki, chyba też jakiś plakat i na pewno wykorzystane bilety z jakichś koncertów i chyba były obrazki namalowane przez jej chrześniaka (z dedykacją). Słomianka wisiała nad łóżkiem. To fajne jej ozdobienie sprawiło, że pokój naprawdę zrobił się bardziej przytulny. Myślę, że na takiej słomiance mogą też się sprawdzić suszone kwiatki, takie małe bukieciki czy plakaty albo przypinane motylki. Wszystko już zależy od Pani, na pewno znajdzie Pani fajną dekorację :-) Ja jestem na tak.

  damon , 3.4.2012 (08:43)
Wyposażenie / Dekoracje - pytaniaZnajdziesz u nas 9545 porad dotyczących Wyposażenie / Dekoracje. zobacz wszystkie (9545)
Poleć znajomym