Słomianka we wnętrzu?

Znalazłam na strychu starą słomiankę w całkiem dobrym stanie. Szukam pomysłu na ciekawą dekorację ścienną ze słomianki, której nie chcę wyrzucać. Jak przyozdobić ścianę słomianką, by efekt końcowy przestał przypominać czasy siermiężnego PRL-u, epoki bezguścia i urządzania mieszkań w sposób „od przypadku do przypadku”?
sonka16 , 30.3.2012 (08:50) dodaj do ulubionych
Aby odpowiedzieć na pytanie, musisz zalogować się. Nie masz konta? Załóż konto
Pasujące do poradyPosiadasz sklep online? zobacz ofertę
 • Garnek średni Vitaliano Nero

  Garnek średni...

  619,00 PLN

 • Młynek do pieprzu i soli elektryczny Paris

  Młynek do pieprzu i...

  199,00 PLN

 • Brytfanna żeliwna niska 26 cm okrągła

  Brytfanna żeliwna...

  896,00 PLN

 • Stojak na wino Vinedo

  Stojak na wino Vinedo

  269,00 PLN

 • Stojak na parasole Proda prostokątny

  Stojak na parasole...

  698,00 PLN

 • Taca Table Top

  Taca Table Top

  79,00 PLN

 • Solniczka, pieprzniczka i pojemnik na wykałaczki Forest Gump

  Solniczka,...

  175,00 PLN

 • Spodek do filiżanki do kawy Mami

  Spodek do filiżanki do...

  40,00 PLN

odpowiedzi (1) Przydatność 100% Ostatnio odpowiedzieli:
 • 0
  PKT

  Jak dla mnie słomianka wcale nie przypomina PRL-u :-) Często ją spotykam w pokojach moich znajomych. Słomiankę można różnie wieszać, można poziomo albo troszkę na skos - wygląda wtedy tak przekornie, ale daje fajny efekt. Moja koleżanka miała taką słomiankę ozdobioną kolorowymi piórkami, które kupiła w jakiejś kwiaciarni, wszystko było przeciągnięte na cieniutkiej żyłce i poprowadzone aż do okna, także dawało super efekt. Jeśli chodzi o przypinanie rzeczy do słomianki, to myślę, że panuje tu dowolność. Ona miała akurat przyczepione jakieś zdjęcia, pocztówki, chyba też jakiś plakat i na pewno wykorzystane bilety z jakichś koncertów i chyba były obrazki namalowane przez jej chrześniaka (z dedykacją). Słomianka wisiała nad łóżkiem. To fajne jej ozdobienie sprawiło, że pokój naprawdę zrobił się bardziej przytulny. Myślę, że na takiej słomiance mogą też się sprawdzić suszone kwiatki, takie małe bukieciki czy plakaty albo przypinane motylki. Wszystko już zależy od Pani, na pewno znajdzie Pani fajną dekorację :-) Ja jestem na tak.

  damon , 3.4.2012 (08:43)
Wyposażenie / Dekoracje - pytaniaZnajdziesz u nas 10009 porad dotyczących Wyposażenie / Dekoracje. zobacz wszystkie (10009)
Poleć znajomym