claudia

Z nami od:2011-06-05

Zadanych pytań:3

Udzielonych odpowiedzi:2

napisz do mnie

najnowsze odpowiedzi
 • 0ODP.

  Jak wyglądałaby jadalnia w stylu art deco?

  Naprawdę ślicznie dziekuję za wyczerpujący i piękny opis. Teraz wiem o co w tym stylu chodzi i co mogę dokupić, bo prawdę mówiąc mam regał po babci właśnie chyba z tej epoki, ma wyoblone narożniki, boki, nie ma w ogóle kantów. Był odrestaurowany w stolarni, na nowo...

  claudia, 14.7.2011 (15:09)
 • 0ODP.

  Jaka podłoga na balkonie będzie najlepsza?

  Pewnie taka żywica będzie droga :/ Chciałabym położyć coś co będzie ładne, ciemne, i też łatwe w czyszczeniu. Nie ukrywam, że po każdym spedzonym dniu na balkonie jest co sprzątać ;) Więc trawka odpada ale gres czemu nie? dzięki.

  claudia, 14.7.2011 (14:54)
zobacz wszystkie (2)
najnowsze pytania
 • 2ODP.

  Jak wyglądać powinien dywan art deco?

  Urządzam powoli jadalnię w stylu art deco. Rozmyślam dość długo opcję położenia dywanu, tak by było przytulniej i milej. Nie mam pojęcia czy w tamtych czasach używano dywanów ale może przełamię tę modę. Ale jeśli używano to jak wyglądały dywany w stylu art deco?

  claudia, 14.7.2011 (15:13)
 • 4ODP.

  Jaka podłoga na balkonie będzie najlepsza?

  Ostatnimi czasy zastanawiam się jaką wybrać podłogę na balkon, obecnie jest sam cement. Mam dość spory balkon i dużo czasu spędzam na nim ze znajomymi. Proszę doradźcie, chodzi mi o coś ładnego i nie jasnego, żeby nie było widać zabrudzeń.

  claudia, 11.6.2011 (22:01)
 • 3ODP.

  Jak wyglądałaby jadalnia w stylu art deco?

  Witam, znajoma poradziła mi, by moją jadalnię przylegającą do kuchni urządzić w stylu art deco. Nie odzywałam się, bo szczerze powiedziawszy, nawet nie wiem co to jest. Jakie są cechy charakterystyczne tego stylu, jak przeciętny zjadacz chleba jak ja ma się za to...

  claudia, 5.6.2011 (18:49)
zobacz wszystkie (3)