nakrapiana - odpowiedzi

 • 0ODP.

  Jaki orbitrek do trenowania w domu?

  Wydaje mi się, że po prostu musiałabyś sobie przejrzeć różne modele. Dzięki temu dowiesz się co Ci się podoba i na czym Ci wygodnie. Tutaj https://www.trenujesz.pl/wiadomosc/jaki-orbitrek-wybrac-ktory-bedzie-najlepszy/4210/ masz namiar na stronę, gdzie można sobie coś na ten temat poczytać. Jest tam sporo porad odnośnie wyboru takich sprzętów.

  nakrapiana, 6.6.2017 (09:50)
 • 0ODP.

  Jakie wyposażenie hotelu najczęściej się dokupuje?

  Myślę, że najczęściej są to ręczniki i pościel. Jednak to się najszybciej zużywa w takich miejscach, więc siłą rzeczy, zawsze warto mieć coś w zapasie. Tutaj http://www.wszystko-do-hotelu.pl/ możesz sobie sprawdzić przykładową ofertę dla takich obiektów. Moim zdaniem to dobry pomysł na początek.

  nakrapiana, 6.6.2017 (09:45)
 • 0ODP.

  Przechowywanie rowerów - gdzie najlepiej?

  Jeśli masz miejsce w garażu, to na Twoim miejscu zainwestowałabym po prostu w jakiś stojak na rowery. Tutaj https://calus-p.pl/ widać co dokładniej mam na myśli. Takie rozwiązanie pozwoli Ci zaoszczędzić przestrzeń, a przy tym rowery nie będą się o siebie obijać. Takie stojaki często widać pod sklepami czy restauracjami. Myślę, że to dość popularne rozwiązanie, ale za...

  nakrapiana, 6.6.2017 (09:44)
 • 0ODP.

  Jak wybrać projektanta wnętrz?

  Moim zdaniem najlepiej będzie zacząć od sprawdzenia co nam się podoba. A później przejrzenia portfolio poszczególnych projektantów. W ten sposób łatwiej będzie trafić na kogoś, kto zrozumie naszą koncepcję i upodobania. Tutaj https://www.deconova.pl/spacer3d/ masz namiar na przykładowe portfolio z wirtualnym spacerem. Można zobaczyć niemal jak na żywo wygląda jedna z...

  nakrapiana, 6.6.2017 (09:39)
 • 0ODP.

  Jakie drzwiczki dla psa wybrać?

  Z automatycznymi więcej zachodu przy montażu, a nie wiem czy da się zauważyć jakąś znaczącą różnicę w użytkowaniu. Tutaj możesz poczytać coś więcej o tym co warto, a co nie https://www.pupilo.pl/wiadomosc/jakie-drzwiczki-dla-psa-automatyczne-z-chipem-czy-tradycyjne/3484/ Jest tam cały artykuł na ten temat. Nie zaszkodzi poczytać przed zakupem.

  nakrapiana, 10.4.2017 (21:07)
 • 0ODP.

  Domek dla dziecka - jaki kupić?

  Musiałabyś sobie przejrzeć ofertę poszczególnych sklepów. Przypuszczam, że tak będzie najłatwiej coś wybrać. Może też poczytaj sobie tutaj https://www.hulahop.pl/wiadomosc/ranking-domkow-dla-dzieci-top-10-najlepszych-modeli-do-ogrodu/4405/ co doradzają. Jest tam ranking 10 najchętniej kupowanych domków dla dzieci.

  nakrapiana, 10.4.2017 (21:03)
 • 0ODP.

  Jak wybrać odpowiedni przenośny głośnik?

  Sama przymierzam się do zakupu czegoś takiego, więc mogę podpowiedzieć jedynie tyle, co sama znalazłam. Tutaj http://techfresh.pl/jaki-glosnik-przenosny-do-100-zl-ranking-glosnikow-przenosnych/ masz masę podpowiedzi na co patrzeć. Poza tym jest tam ranking takich głośników do 100 zł. Może któryś z nich uznasz za odpowiedni dla siebie?

  nakrapiana, 10.4.2017 (21:00)
 • 0ODP.

  Przydaje się w domu lutownica?

  Właściwie to czemu nie? Jeśli masz w domu majsterkowicza, to mogą mu się przydać najróżniejsze sprzęty. Tutaj https://www.budujesz.pl/wiadomosc/lutownica-jak-wybrac-ktora-lutownica-jest-najlepsza/60/ poczytaj sobie zresztą jakie warto wziąć pod uwagę. Jest tam też parę wskazówek na co patrzeć przy zakupie.

  nakrapiana, 10.4.2017 (20:58)
 • 0ODP.

  Narzuty na łóżka przydatne w pensjonacie?

  Wydaje mi się, że zarówno narzuty, jak i koce i inne tego typu tekstylia są bardzo przydatne w pensjonacie. Tutaj http://www.wszystko-do-hotelu.pl/ możesz sobie zresztą sprawdzić ofertę tego typu rzeczy. Moim zdaniem wydatek nie jest duży, a gościom wiele ułatwia obecność takiego dodatkowego wyposażenia. Które w sumie według mnie jest nie tyle dodatkowe, co właściwie...

  nakrapiana, 10.4.2017 (20:56)
 • 0ODP.

  Problematyczna, przechodnia kuchnia

  Możesz skorzystać z podpowiedzi projektanta, co moim zdaniem jest niedocenianym pomysłem. Czasami można też sprawdzić co wyniknie z bezpłatnych konsultacji. Na przykład tutaj https://www.deconova.pl/bezplatna-konsultacja/ takich udzielają. Może akurat to się okaże dobrym rozwiązaniem dla ciebie? Na pewno będzie to jakiś impuls, żeby ruszyć z miejsca pracę nad kuchnią.

  nakrapiana, 10.4.2017 (20:54)