nakrapiana - pytania

 • 3ODP.

  Nieduży remont mieszkania w kamienicy

  Czy do takiego remontu potrzeba opinii i pomocy specjalisty od zabytków? Czytałam tutaj http://www.ppkz.pl/konserwacja-zabytkow-architektury/ jakie zadania obejmuje taka profesjonalna konserwacja zabytków. Nie jestem pewna czy w tej sytuacji też jest potrzebna pomoc takiego fachowca. Zwłaszcza jeśli to remont dotyczący tylko wnętrza mieszkania, nic na zewnątrz. Co...

  nakrapiana 11.1.2018 (11:44)
 • 3ODP.

  W pensjonacie wyposażenie jak w hotelu?

  Sądzicie, że warto się szarpnąć na takie wyposażenie jak w hotelu? Tutaj http://www.wszystko-do-hotelu.pl/ znalazłam sklep z takimi rzeczami. Może warto w pensjonacie podnieść też trochę standard? Jakie jest wasze zdanie?

  nakrapiana 11.1.2018 (11:38)
 • 0ODP.

  Lepsza płyta ceramiczna czy indukcyjna?

  Jaka sprawdza się u was w mieszkaniach? Tutaj https://www.morele.net/wiadomosc/plyta-indukcyjna-czy-ceramiczna-roznice-w-uzytkowaniu/6351/ czytałam o różnych opcjach. Chętnie dowiem się jednak czegoś więcej. Sama skłaniam się raczej ku ceramicznej, ale podobno indukcja ma więcej zalet.

  nakrapiana 11.1.2018 (11:35)
 • 3ODP.

  Świece zapachowe do domu - najlepiej markowe?

  Myślicie, że warto szarpnąć się np. na taką świecę zapachową od Yankee Candle? Tutaj https://puderek.com.pl/swiece-zapachowe/3795-yankee-candle-angels-wings-sloik-duzy-swieca-zapachowa.html widziałam, że da się takie kupić. Zresztą ta drogeria online ma spory wybór produktów tej marki. Są o tyle lepsze, że zawierają naturalne olejki eteryczne i palą się dość długo, bo...

  nakrapiana 11.1.2018 (11:33)
 • 0ODP.

  Kosiarka żyłkowa to dobry wybór?

  Ktoś z was miał może okazję sprawdzić jaka kosiarka działa najlepiej? Tutaj https://www.budujesz.pl/wiadomosc/kosiarka-zylkowa-jak-wybrac-jaka-najlepsza/685/ czytałam o różnych opcjach, zwłaszcza jeśli idzie o kosiarkę żyłkową. Chętnie jednak dowiem się czegoś więcej. Może ktoś z was będzie w stanie podpowiedzieć?

  nakrapiana 11.1.2018 (11:29)
 • 0ODP.

  Jakie sprzęty do domowej siłowni?

  Jakie sprzęty nadadzą się waszym zdaniem do domowej siłowni? Tutaj https://www.trenujesz.pl/wiadomosc/jaki-ekspander-wybrac-jak-cwiczyc-ktory-bedzie-najlepszy/4395/ czytałam, że ekspander może się nieźle sprawdzić. Myślicie, że to już coś? Z jakich sprzętów wy korzystacie?

  nakrapiana 11.1.2018 (11:20)
 • 0ODP.

  Jaki nóż do kosiarki dobry?

  Możecie coś polecić? Jak wybrać odpowiedni nóż do kosiarki? Czytałam co nieco na ten temat tutaj https://www.budujesz.pl/wiadomosc/noz-do-kosiarki-jak-wybrac-jaki-najlepszy/844/ Chętnie dowiem się czegoś więcej.

  nakrapiana 12.12.2017 (13:53)
 • 1ODP.

  Hotelowe wyposażenie musi być luksusowe?

  Chodzi mi o takie dodatki, jak choćby kosmetyki i tego typu rzeczy. Czy one waszym zdaniem powinny być takie w wersji lux? Tutaj http://www.wszystko-do-hotelu.pl/ trafiłam na spory wybór takich akcesoriów. Co wy o tym sądzicie?

  nakrapiana 12.12.2017 (13:51)
 • 0ODP.

  Odkurzacz myjący podłogi

  Mieliście z tym kiedykolwiek do czynienia? Chodzi mi o taki odkurzacz, który od razu myje podłogi. Tutaj http://techfresh.pl/jaki-odkurzacz-myjacy-podlogi-wybrac/ czytałam o takich. Zastanawiam się czy warto kupić. Co wy o tym sądzicie?

  nakrapiana 12.12.2017 (13:49)
 • 4ODP.

  Odnawiać tapicerowane krzesła?

  Myślicie, że warto? Chodzi mi o odnowienie tapicerowanych krzeseł. Podobno są przedwojenne. Tutaj http://www.ppkz.pl/konserwacja-tkanin/ czytałam, że profesjonalna konserwacja tkanin coś tutaj powinna pomóc. Zastanawiam się tylko, czy to się opłaca. Doradźcie coś od siebie. Może ktoś z was miał cokolwiek z tym do czynienia?

  nakrapiana 12.12.2017 (13:48)