Square Space

Z nami od:2013-02-21

Miasto:Warszawa, mazowieckie

Strona www:http://www.squarespace.pl

E-mail:[email protected]

Telefon:22 629 16 31 lub 514 514 084

Specjalizacja: architekt wnętrz, projektant wnętrz, projektant mebli

Odwiedzin wizytówki:2551

napisz do mnie

o sobie
Maja Krajewska jest projektantką oraz właścicielka showroomu SQUARE SPACE. Wśród jej realizacji są projekty mieszkań, domów i rezydencji oraz przestrzeni biurowych i użytkowych. Projektantka udziela również konsultacji dekoratorskich oraz świadczy usługi homestagingu.

SQUARE SPACE to miejsce powstałe z pasji do ciekawych i oryginalnych wnętrz. Wyjątkowa przestrzeń, w której każdy miłośnik pięknych przedmiotów i sztuki użytkowej poczuje się jak w domu.

Właścicielka stworzyła w nim przestrzeń łączącą czyste i przejrzyste formy z eleganckim luksusem. To miejsce, będąc jednocześnie pracownią projektową, bardzo pomaga jej w twórczej pracy. W ofercie SQUARE SPACE znajduje się ponad 300 marek z całego świata. Można wśród tej bogatej oferty wybrać meble, oświetlenie, akcesoria, meble ogrodowe, tkaniny i tapety oraz dywany.

Coroczny udział w najważniejszych wydarzeniach europejskiego designu sprawia, że Maja Krajewska jest zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami, które umiejętnie wykorzystuje, odpowiadając na estetyczne i funkcjonalne potrzeby Klientów.

Zapraszamy również do odwiedzenia i polubienia naszego profilu SQUARE SPACE CONCEPT STORE & INTERIOR DESIGN na Facebooku oraz konta na Pinterest!
http://www.facebook.com/squarespace.design
http://pinterest.com/squarespace1/

Od kwietnia ruszyła także nowa odsłona strony internetowej i długo oczekiwany SKLEP ONLINE - zapraszamy na WWW.SQUARESPACE.PL

Lokalizacja

Al.Róż 6/13

Warszawa, mazowieckie

inni projektanci zobacz wszystkich (78)