wowka - odpowiedzi

 • 0ODP.

  Dom lepiej budować czy kupić?

  My się przymierzamy do budowy i powiem tak - jeśli chodzi o mieszkanie, to nie wahaliśmy się i kupiliśmy od dewelopera. Ale dom będziemy już budować sami. Grunt to dobra firma budowlana, która ma doświadczenie i może się pochwalić zrealizowanymi już inwestycjami. My budować się będziemy z firmą DMD Budownictwo, którą nam polecili znajomi - wybraliśmy opcje budowy pod klucz,...

  wowka, 29.12.2017 (12:37)
 • 0ODP.

  Mieszkanie deweloperskie?

  Zdecydowanie mieszkanie od dewelopera :) My kupowaliśmy od APM Develompment, zobacz sobie na ich stronę http://www.apm-development.com.pl. Mają kilka bardzo ciekawych inwestycji, przede wszystkim świetnie zlokalizowanych, w tym kilka na Mokotowie właśnie. To solidny i wiarygodny developer, który działa na rynku już jakieś 15 lat, więc są sprawdzeni i godni zaufania. Byliśmy...

  wowka, 29.12.2017 (12:34)
 • 0ODP.

  Tekstylia do domu kupować u producenta?

  Fajne narzuty, koce, poduszki - ja osobiście kupowałam na http://behome.pl, zobacz sobie tam, mają bardzo szeroki asortyment :) Wiele rzeczy do domu właśnie tam kupowałam :)

  wowka, 29.12.2017 (12:31)
 • 0ODP.

  Jakie dekoracje do kuchni?

  Może jakiś ładny zegar? W kuchni się przydaje :) Zobacz sobie na http://behome.pl - mają bardzo duży wybór rozmaitych dekoracji, w różnych stylach, więc myślę, że bez problemu dobierzesz coś do wnętrza swojej kuchni :)

  wowka, 29.12.2017 (12:29)
 • 0ODP.

  Szukam projektanta wnętrz z Warszawy

  Zdecydowanie pan Krzysztof, http://www.krzysztof-ziolkowski.pl. U nas projektował mieszkanie i jesteśmy meeeega zadowoleni ze współpracy i z jej efektów :) Na jego stronie zobaczysz wiele jego realizacji, które moim zdaniem mówią same za siebie :)

  wowka, 29.12.2017 (12:28)
 • 0ODP.

  Jak skutecznie dbać o parkiet?

  Cyklinowanie się wykonuje, jak uszkodzeniu ulega wierzchnia warstwa parkietu, np. jak się zrysuje albo lakier zejdzie. Teraz chemia do drewna jest taka, że powinna na długo zabezpieczyć podłogę, zobacz sobie np. na http://www.parkietymarzen.com.pl/c/28/lakiery-chemia.html

  wowka, 29.12.2017 (12:26)
 • 0ODP.

  Podłoga: dąb czy drewno egzotyczne?

  Na http://www.parkietymarzen.com.pl/ mają przepiękne podłogi, jest w czym wybierać :) Mnie się podobają zarówno klasyczne drewniane podłogi, np. dębowa, jak i takie egzotyczne - również są przepiękne :) Trudny wybór, to fakt :)

  wowka, 29.12.2017 (12:24)
 • 0ODP.

  Jaki prezent na parapetówkę?

  W tych sklepach znajdziesz wiele pięknych dekoracji :) Możesz też postawić na coś, co na pewno się przyda w każdym domu - pościel :) Ale nie standardową, a taką personalizowaną za pomocą ręcznie haftowanego monogramu, coś pięknego - zobacz sama http://www.monogramy.com.pl. Taką pościel często się wręcza np. na ślub, ale nowy dom to też przecież "nowa droga życia",...

  wowka, 29.12.2017 (12:21)
 • 0ODP.

  marmur w domu - co myślicie?

  Mnie się bardzo podoba kamień, który zaprezentowałaś, na http://marmurowe.pl/ mają zresztą olbrzymi wybór różnych wzorów. Wg mnie nie ma mowy o kiczu, to eleganckie i klasyczne rozwiązanie. We wnętrzach minimalistycznych może pięknie wybrzmieć :) Wszystko zależy od koncepcji na całe wnętrze.

  wowka, 29.12.2017 (12:19)
 • 0ODP.

  Dekoracja w salonie

  Dokładnie, poprzeglądaj oferty sklepów internetowych, myślę, że lustro byłoby OK, ale też np. fajne grafiki czy zdjęcia rodzinne w ładnych ramkach. Piękne ozdoby na pewno znajdziesz na http://www.behome.pl, mają duży wybór i różne style, sądząc po tapecie interesowałoby Cię pewnie coś glamour?

  wowka, 29.12.2017 (12:17)